неділя, 29 квітня 2012 р.

Перший день на Криті

Доброго дня, нескінченний натовп наших читачів!:)

Ми вирішили завести блог, щоб поділитися враженнями про те, як живеться українцям на Криті. Ми - це подружжя, яке щойно вчора приїхало підкорювати цей острів і плануємо тут залишитися мінімум на рік. Залишили старе життя, щоб почати нове. Що з того вийде - читайте у цьому блозі.

Перші труднощі - це мова. Англійська не завжди допомагає, особливо із старшими людьми, а грецькою ми вміємо хіба що вітатися, дякувати і знаємо ще кілька таких дуже "корисних" слів, як олівець, ключі, сервант і коробка (дякуючи якимось онлайн-курсам, які ми тільки почали осилювати)

У магазинах поки потрібно самому знаходити те, що тобі треба, інакше вам продадуть огірки замість сосисок (хоча огірки ми теж взяли:)) або будуть пропонувати колу (а що ще треба іноземцям у спеку?:)). Вивчення грецької потрібно напевно почати з назв продуктів:)

Перший день почався з мелодійного дзвону дзвонів церкви, що поряд, співу пташок, гамору на вулиці і купою інших звуків. А ми ще думали, що наша квартира у Львові шумна:)

Поки що дивно, що лимони ростуть на вулицях, на ринках у квітні продають кавуни і молоду картоплю здоровенних розмірів. А ще прилетівши пізно ввечері у суботу, ми з'ясували, що в неділю практично нічого не працює, як і значну частину дня по буднях, - це так звана сієста.

Наразі напевно досить, а завтра голова нашого сімейства піде знайомитися з новим місцем праці.Немає коментарів:

Дописати коментар